Dzień 82. ze #100happydays

kolorowy deser_100happydays.pl

Szczęście to kolorowy… deser! Chociażby dlatego, że cieszy oko smilik-1_3 Chociażby dlatego, że umila popołudnie i spotkanie w rodzinnym gronie.

Chociażby dlatego, że – pomimo głównego składnika, którego zdecydowanie warto unikać, czyli cukru  smilik-1_1 – smacznie jest czasem zjeść porcję czegoś rozkosznie i… rozpustnie słodkiego smilik-1_2

Szczęściem jest sprawiać sobie takie małe przyjemności, w kontekście żywieniowym – śniadaniowe, obiadowe, kolacyjne, deserowe właśnie. Na słodko, na ostro, wytrawnie, pikantnie. Takie, które nie tylko smakują, ale i karmią oczy i duszę pięknym podaniem, dbają o wrażenia estetyczne i poprawiają humor pieczołowitością przygotowania!

Tak, w kuchennej przestrzeni zdecydowanie można się odnaleźć smilik-1_3 Jeśli ktoś ceni właśnie takie drobne cudne apetyczne chwile – polecam wypróbować cokolwiek, choćby makaron z warzywami inaczej niż zazwyczaj podany albo zwyczajne kanapki przyozdobione plasterkami rzodkiewki i listkami bazylii. Choćby przezroczystą kolorową galaretkę, która zwłaszcza rozdrobiona na drgające kawałeczki sprawia efektowne wrażenie.

No to… smacznego! I przyjemnego celebrowania chwil smilik-1_3

joanna_klossowska_100happydays.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>