Dzień 7. ze #100happydays 2016

szczęście to taniec w deszczu_100happydays.pl

Szczęście to… taniec w deszczu! Beztroski, swobodny, radosny!

Pełen pasji i dziecięcej euforii – czysty, zimny, orzeźwiający. Ciało i duszę. Mocny kop do działania. Głośny na całe osiedle śmiech.

Niech wszyscy wiedzą,
ile radości przynoszą krople wprost z nieba!

Cudowne, wprost cudowne uczucie kąpać się w strugach deszczu, czuć ich chłodne pieszczoty na całym ciele, na ramionach, dekolcie, spływających po nogach do samych stóp – które radośnie i pewnie uderzają w podskokach o przyjazną trawę.

taniec w deszczu_100happydays.pl

Wspaniałe, wspaniałe uczucie czuć się dzieckiem, ponownie i znowu, nigdy tak naprawdę nie przestając – po prostu robić to, na co się ma ochotę – zmoknąć w przedletnim deszczu? Dlaczego by nie! Ciuchy do wyschnięcia, samemu pod prysznic, a ile entuzjazmu i niezaspokojonej żądzy radości, domagającej się: jeszcze i jeszcze!, pozostaje w środku – tyle jest tylko nasze, moje!

Energetyzuje, dowartościowuje, znaczy więcej niż najdroższy prezent – uczucie z głębi siebie, z samego wnętrza, pobudzona radość i zapał do życia, kontakt z naturą, nieskończona wdzięczność.

A zatem dziękuję i zachęcam wszystkich do skraplania się deszczem! Wiosennym, letnim, wspaniałym, rześkim – to daje tyle werwy i mocy, ile nie można opisać słowami! Czuje to dusza i wie całe ciało –
a więc wyczekujemy chmury i odważnie wybiegamy na zewnątrz! smilik-1_2

joanna_klossowska_100happydays.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>