Dzień 2. ze #100happydays 2016

szczęście to wierzyć w marzenia_Rodos_100happydays.pl

Szczęście to wierzyć we własne marzenia. W możliwość ich spełnienia. I we własną siłę, by tego dokonać.

Choćby… nie wiadomo jak wielkie było marzenie! Choćby wykraczało poza granice wyobraźni osób, które Ci kibicują albo i przeciwnie – zniechęcają.

Choćby wykraczało poza zasięg Twojej ręki. Wzroku, słuchu. Ba, wyobraźni! Jeśli nie wystarcza Ci wyobraźni, by zobaczyć tu i teraz, jak olbrzymie mogą być korzyści z dążenia i osiągnięcia tego właśnie, a nie innego celu – to najlepszy dowód na to, że warto tam się wybrać i go zrealizować!

To marzenie jest możliwe, bo jest TWOJE – i Ty wiesz najlepiej, jak je osiągnąć.

Jeśli nie dosłownie, świadomie – to instynktownie, w samym środku serducha. Jeśli tylko otworzyć się na jego podszepty, pojawiają się niespodziewane możliwości i nie wiadomo skąd okazje, które – dobrze wykorzystane – przybliżają do celu.

Przybliża do celu również proste ćwiczenie jak zacząć marzyć smilik-1_3 – zobacz koniecznie jutro, jeśli chcesz zrobić pierwszy krok smilik-1_1

joanna_klossowska_100happydays.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>