Dzień 111. z #HappyLife

bliskość_100happydays.pl

Szczęście to najpiękniejszy czas w roku spędzony w najpiękniejszy z możliwych sposobów.

W rodzinnym, aż buzującym od ciepła, empatii i totalnej radości, gronie z najbliższymi osobami, z którymi w ten szczególny dzień chce się być całym sobą.

Trzymając się za zmarznięte łapki i szusując po ośnieżonych stokach, zażywając rozrywki, na jaką czekało się przez cały zeszły sezon!

Wśród roześmianych twarzy przyjaciół i tych, z którymi zabawa zawsze jest przednia i na których zawsze można polegać.

Niezależnie od wybranego sposobu, najważniejsze jest to, by cieszyć się chwilą, czerpać jak najwięcej duchowo, zmysłowo, psychicznie i fizycznie. By odkrywać radość z najdrobniejszych rzeczy, bo właśnie w okolicach świątecznego grudniowego czasu – obchodząc święta czy też nie – zawsze wtedy ludzie odkrywają przed innymi coś ciepłego, coś wewnątrz siebie, czym nagle pragną się podzielić.

rodzinne święta_100happydays.pl

A im więcej dobra, radości dookoła, tym bardziej człowiek szczęśliwy – samoistnie, odruchowo smilik-1_3

Szczęściem jest więc radować się i cieszyć, czuć rozlewające się po całym wnętrzu ciepło i poczucie celowości, być razem i wiedzieć w jakim celu – by okazać sobie miłość, troskę, przekazać uśmiech, pomocną dłoń. By sprawić, że dla drugiej osoby świat stanie się piękniejszy, a wtedy piękniej się robi już wszędzie!

Tego wszystkiego Wam życzę – przeżycia dzisiejszego dnia i następnych w sposób, w jaki tylko zapragniecie, jaki tylko Wam jest potrzebny, by wydobyć uśmiech beztroski na buźkę.

Wszystkiego, co najpiękniejsze w ostatnim tygodniu tego roku! smilik-1_3

joanna_klossowska_100happydays.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>