Dzień 92. ze #100happydays

szczęśliwe powroty_100happydays.pl

Szczęście to powroty. Szczęśliwe, wyczekiwane albo otulone lekką aurą rozrzewnienia za wyjątkowym pobytem w wyjątkowym miejscu, który właśnie dobiegł końca.

Szczęściem jest przekroczyć z walizkami próg domu, z uśmiechem na ustach, rozsiąść się przed własnym telewizorem z ulubionym kubkiem w ręce i poczuć radość – z dotarcia do końcowego punktu na długiej trasie, który cieszy się zasłużoną sławą w myśl hasła, że


wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!


Szczęściem jest wspominać z wdzięcznością i nutką tęsknoty, rozbawienia albo ekscytacji najlepsze kadry z minionej podróży. Napędzać się tymi emocjami do podejmowania dalszych kroków – rozwoju własnego, zawodowego, osiągania kolejnych celów, które przybliżą do następnej tak wartościowej wycieczki – w ciekawe miejsce, a może i przy tej okazji – w głąb siebie?

A zatem, witając się z domem i ze wszystkimi – rozpoczynam nowy wspaniały tydzień, pełen jeszcze większych sukcesów, jeszcze większej radości i wiary w to, że można… wszystko!

Wszystkim życzę największych cudowności i mocy w tym i następnych tygodniach! smilik-1_3

A teraz po kolei zaczynamy od drobnych kroczków w stronę obranych celów smilik-1_1

joanna_klossowska_100happydays.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>