Szczęście to szczęśliwy prezent od bliskiej osoby! O wyjątkowym przeznaczeniu, ofiarowany
z wyjątkowych pobudek!
Szczęście to mieć taką bliską osobę, dla której moje radości, smutki i żale, szczęścia, sukcesy
i zmagania są równie ważne, jak jej własne… Szczęście to mieć wokół siebie osoby, które kochają, lubią, szanują, dbają – i wyrażają swoje uczucia malutkimi, ale chwytającymi za serce i wiele znaczącymi podarkami ![]()

Szczęściem i niezwykle miłym zwyczajem, powodującym, że przyjemne ciepło rozlewa się po serduchu
i najbliższych okolicach, jest obdarowywać i zostawać obdarowywanym – choćby drobnostką, choćby rzeczą śmieszną, a pozornie mało wartościową, która jednak dla adresata upominku więcej znaczy niż niekiedy kupne drogie podarunki.

Szczęściem jest korzystać z wartości takiego wyjątkowego daru od serca, szczególnie duchowo =>
co spojrzenie na ulubioną niespodziankę – ciepła myśl o bliskiej osóbce ![]()
Taka duchowa więź poprzez niby to zwyczajny gest – a tym bardziej niezwykły, jeśli przygotowany czy wykonany od początku do końca samodzielnie
Hand made szczególnie chwyta za serce i wzbudza szaleńczy zachwyt ![]()

I jak efekty krótkiej letniej sesji zdjęciowej z małą uśmiechniętą modelką? ![]()

