Dzień 11. ze #100happydays

euforia_100happydays.pl

Szczęście to… tyle powodów do szczęścia, że nie wiadomo, który wskazać!! smilik-1_2

Euforyczna ekstaza podczas tworzenia nowych inspirujących projektów!euforia i radość

Szaleńcza moc, która bierze się jedynie z serca i umysłu, z chęci i determinacji, która zmęczenie fizyczne 15-godzinnym dniem pracy przekuwa w jeszcze więcej siły do działania!!
Coś w rodzaju narkotycznego transu, w który wchodzi się z rozpędu, gdzie nie można się zatrzymać, kiedy świat stoi otworem – tyle, że narkotykiem tutaj jest dzika radość z odkrywania uśpionych dotąd możliwości, zaskakującej wytrzymałości i efektów, które przechodzą oczekiwania…

Te świdrujące łaskotki, motyle w brzuchu, kiedy dzieją się niesamowite rzeczy, kiedy podniecenie sięga zenitu, a tym samym konsekwentnie utwierdza w słuszności prowadzonych działań.

Ten stan, kiedy nie chce się kłaść spać, bo tyle jeszcze fascynujących rzeczy do zrobienia, a po regeneracyjnym śnie – natychmiast chce się wstawać, żeby znów rozpędzić się i sięgać po więcej!!

To szaleństwo, ta radość, ten taniec euforii, ten entuzjazm, który jakby zaraz miał eksplodować! A jednak trwa, podnosi na duchu, nagradza i umacnia – cały czas, dzień po dniu.

Dziękuję za tę moc. Kocham. Jestem szczęśliwa. Piękne #100happydays trwają!

joanna_klossowska_100happydays.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>