Dzień 1. ze #100happydays!

100happydays.pl

To… zaczynamy na nowo!! Tyle razy, ile będzie trzeba, z determinacją, z jasno wyznaczonym celem,
z odwagą i nieugiętością… Kolejny krok we własnym rozwoju, który teraz z łatwością osiągnę.

Z tego miejsca dziękuję wszystkim inspirującym mnie osobom i zachęcam wszystkich poszukujących siebie, aby nie ustawali w działaniach, nawet, gdy upadek goni upadek. Nieważne, ile razy człowiek upada, ważne, ile razy się podnosi!

droga na szczyt

Szczęście to ŚWIADOMOŚĆ. Świadomy rozwój, świadome działanie, świadome analizowanie, wyciąganie wniosków i zmienianie siebie.

Świadomie jem – powoli gryzę, kosztując każdy kęs, odczuwając zapach i smak, doceniając je, dziękując za nie. Jak najczęściej, przy większości posiłków, uczę się świadomie jeść.

Świadomie się uczę – zdobywam potrzebne umiejętności, ciekawią mnie wiadomości, które sama sobie dostarczam, filtruję przez sito tego, co wzmacnia, wzbogaca, przynosi korzyści – materialne i duchowe. Uczę się oddzielać „zabieracze czasu” od najbardziej przydatnych, inspirujących i fascynujących treści, których pełno dookoła i które trzeba tylko z uśmiechem wyłapać!

Świadomie podejmuję kolejną próbę – do skutku, wzmocniona niepowodzeniami, z pełnym przekonaniem o sukcesie – bo tylko działania i dążenia do wyznaczonego celu podparte niezachwianą wiarą w to, że się uda, są skazane na sukces!

Świadomie cieszę się, śmieję i dziękuję – i dzielę się tą radością z bliskimi, z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi! Każdemu życzę uśmiechu w ten dzisiejszy deszczowy dzień. Warto docenić naprzemienność pogody – wiecznie jednostajna byłaby nudna smilik-1_3 A jutro znów ma wyjść zza chmur słoneczko! smilik-1_3

100happydays.pl2

joanna_klossowska_100happydays.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>